Het businessmodel voor veel leveranciers om op één locatie te produceren en hun klanten vanaf die locatie te bevoorraden, is verouderd en het idee om West-Europese technologie en premiumproducten aan (nieuwe) markten te leveren, is te kostbaar. Bedrijven willen dat hun producten op de grote continenten worden geproduceerd voor de lokale markt; time-to-market, flexibele supply chain, lagere transportkosten en bijdrage aan CO2-reductie zijn belangrijke redenen.
Drie continenten
Onze locaties in Nederland (met designstudio en productielocatie inclusief cleanroom en toolshop) zijn premiumlocaties van meer dan uitstekend niveau. We hebben ook productielocaties op drie continenten (Europa, Azië en Noord-Amerika), dus we bevinden ons in een uitstekende positie om zoveel mogelijk lokaal-voor-lokaal te produceren. Dit voordeel leidt tot meer efficiëntie, meer flexibiliteit en lage(re) transportkosten. Als resultaat (en vanwege wereldwijde kwaliteitsnormen) kunnen onze klanten profiteren van hetzelfde uitstekende serviceniveau en kwaliteit, ongeacht waar ze zich bevinden.
Lokale productiefaciliteiten versterken het concurrentievermogen
Om aan de eisen van klanten en markten te voldoen, is het niet voldoende om op lokaal niveau met alleen een saleskantoor aanwezig te zijn. Om het concurrentievermogen te vergroten, investeren we in lokale productiefaciliteiten. Dat betekent onder meer het herkennen en benutten van lokale ontwikkelingen en potentie. We bevorderen systematisch (op microniveau) de integratie van regionale kenmerken en samenwerking tussen (nieuwe) lokale organisaties en lokale omgevingen. Zowel nu als in de toekomst kunnen we ons veel sneller aanpassen aan nieuwe (lokale) marktomstandigheden en behoeften. Het vermogen tot en de snelheid waarmee onze klanten en prospects kunnen - of zelfs moeten - veranderen, zijn kritische succesfactoren; niet alleen met betrekking tot technologische veranderingen, maar ook op strategisch en organisatorisch niveau.
De sleutel tot succes
Onze klanten kunnen er zeker van zijn dat we vanuit elke locatie kunnen opereren. Met elke techniek. Voor elke markt. Zelfs als de tijden ongunstig zijn. Dankzij onze internationale voetafdruk kunnen we productie garanderen, zodat de onderneming kan blijven draaien. De sleutel is om te luisteren naar de langetermijnbehoeften van klanten. Daarom bereiden we ons bedrijf voor op internationale expansie en flexibiliteit. We hebben al productiefaciliteiten in Nederland, Duitsland, Tsjechië, Mexico en China, maar we blijven alert op wat er gebeurt of gaat gebeuren in de rest van de wereld. We investeren ook in multiculturele managementteams.