Cookies Deze website gebruikt cookies om optimaal te functioneren en in te spelen op de informatiebehoefte van de bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Afbeelding: Bill White

“Ons team kan bergen verzetten”

1 juni 2017

Sinds maart 2017 werkt het operationele team van Rompa CZ onder leiding van Operations Manager Bill White. De Amerikaan verdiende internationaal zijn sporen in highlevel manufacturing en management. Waar gaat hij zich op richten bij Rompa? Hoe ziet hij de toekomst? We leggen Bill vijf vragen voor.
 

Wat doe je bij Rompa?
Mijn focus ligt op het operationele aspect van onze business in Tsjechië. En ik leid, motiveer en stimuleer het team. Rompa CZ maakt op dit moment interessante ontwikkelingen door: lean-initiatieven, groei en optimalisatie. Dat maakt mij alleen maar enthousiaster over deze functie.
 

Dus het bevalt goed?
Jazeker. De cultuur, drive en ambitie binnen Rompa zijn indrukwekkend. Werkelijk iedereen neemt de belangen van onze klanten echt ter harte, en dat is best uniek. En ons team in Tsjechië kan bergen verzetten, zo heb ik nu uit eerste hand gezien. Deel uitmaken van zo’n ongelofelijk dynamisch team is iets waar we allemaal naar streven.  
 

En wat voeg jij toe aan dit team?
Mijn kracht ligt in de combinatie van soft en hard skills. Daarmee bedoel ik dat ik aan de ene kant goed ben in relaties onderhouden, gesprekken voeren, interactie met mensen. Tegelijkertijd ben ik extreem data-gedreven: ik trek mijn conclusies graag op basis van meetbare gegevens. Door deze twee vaardigheden samen te brengen, wil ik groei en ontwikkeling bereiken met mijn team. Daarnaast breng ik een vracht aan ervaring in automotive electronics, spuitgieten en assemblage mee, en een PhD in management.  
 

Waar kijk je naar uit?
Ik kijk uit naar Rompa’s toekomst als geheel. Niet alleen bij Rompa CZ, maar wereldwijd zijn allerlei ontwikkelingen gaande. Als ik over tien jaar terugkijk, verwacht ik trots te zijn op de groei, ontwikkeling en innovaties die we samen hebben bereikt.
 

Tot slot: hoe vind je je nieuwe thuisland?
Het duurde een paar weken voordat mijn vrouw en ik echt gesetteld waren in ons nieuwe huis en land, maar het was een leuke uitdaging. Op dit moment zijn we volop onze nieuwe woonplaats Brno en de omgeving aan het verkennen. Hoewel we hier wonen, voelen we ons nog steeds toeristen. Het komt goed uit dat ik van wandelen en motorcross houd, want daar leent dit gebied zich perfect voor.