Cookies Deze website gebruikt cookies om optimaal te functioneren en in te spelen op de informatiebehoefte van de bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Sportieve prestaties van Rompa-team tijdens Tilburg Ten Miles

Sportieve prestaties van Rompa-team tijdens Tilburg Ten Miles

4 september 2018

Fit en gezond blijven. Het is een geliefd gespreksonderwerp tijdens de lunchpauze op ons hoofdkantoor in Tilburg. Maar erover praten alleen zet natuurlijk geen zoden aan de dijk. Vandaar dat we de daad bij het woord voegden en ons met acht collega’s inschreven voor de hardloopwedstrijd CZ Tilburg Ten Miles op zondag 2 september. Hoe dat afliep? Lees snel verder. 
 

In ons team bevinden zich veel fanatieke sporters. Wat we zoal doen? Squash, kickboksen, waterpolo, mountainbiken, zeilen, wielrennen, voetbal en uiteraard hardlopen. Verschillende collega’s trekken minimaal één keer per week de hardloopschoenen aan. We hebben een aantal ervaren (halve)marathonlopers en zelfs een triatleet in ons midden. Zo ontstond het idee om mee te doen aan de CZ Tilburg Ten Miles, een sportief en gezellig loopfeest in onze eigen stad. 


Vertegenwoordigers op drie afstanden
De wedstrijd kent verschillende afstanden, waaronder de City Run van 5 kilometer, de Trimloop van 10 kilometer en de Ten Miles, oftewel 16,1 kilometer. Op elk van deze drie afstanden waren Rompa-collega’s vertegenwoordigd. Martijn Jansen, Paul van der Linden, Tim Franssen en Peter Dielissen streden met elkaar op de 5 kilometer. Op de 10 kilometer gingen Ramses Schaffer en Robbin de Man voor goud. En Jesse Plasman en Léon Brands liepen de langste afstand: 10 mijl.

Afbeelding: 79 Rompas Running Team

Onderlinge rivaliteit
Natuurlijk is meedoen belangrijker dan winnen. We zijn dan ook trots dat het complete Rompa Running Team de finish heeft gehaald. Maar een gezonde rivaliteit was er ook. Iedereen wilde op zijn afstand de beste zijn. 

Dit zijn de snelste Rompa-lopers:

  • 5 kilometer: Peter, 23:34.
  • 10 kilometer: Ramses, 53:27.
  • 10 mijl: Léon, 1:11:49.
     

Loop jij volgend jaar met ons mee?
Na deze sportieve uitdaging heeft ons team de smaak te pakken. Wie weet is dit wel het begin van een jaarlijkse traditie. Sluit jij je volgend jaar bij ons aan? Reageer op een van onze vacatures.

 

Maak kennis met ons team

Neem contact op